תהליך הוצאת דרכון אוסטרי

ברוכים הבאים לדף האזרחות האוסטרית/אירופאית

האם אתה מעוניין להיות אזרח אוסטרי /אירופאי ? ובכן, יש לך מזל כי בספטמבר 2019, הפרלמנט האוסטרי ביצע כמה שינויים דרמטיים בחוק לניצולי שואה וצאצאיהם הישירים.

כעת, אם אתה יכול להוכיח שאחד מאבותיך נולד בשטח האימפריה האוסטרו הונגרית ועבר לחיות בשטח אוסטריה של היום בין השנים 1933-1955, תוכל לקבל אזרחות אוסטרית ואיתה גם דרכון אירופאי. המשמעות היא שיהיה לך החופש לטייל, לעבוד, לפתוח עסק ולגור בכל אחת מ 27 המדינות של האיחוד האירופי.

אבל זה לא הכל, תנאי הזכאות החדשים מכירים ומעניקים אזרחות גם לצאצאי ניצולי שואה. בעבר, הפריבילגיה הזו הורחבה רק לצאצאי ניצולים גברים, אך כעת כולם נכללים, ומפרקים את המחסומים המגדריים הלא הוגנים.

החוק המעודכן הרחיב את קריטריוני הזכאות והאריך את המועד האחרון לקבלת דרכון אוסטרי עד ה-15 במאי 1955, המציין את עצמאותה של אוסטריה. מדובר בשינוי משמעותי מהחקיקה הקודמת, שהכירה רק בקורבנות רדיפות הנאצים שנשארו באוסטריה עד 1945.

החוק מתייחס גם ליהודים שהיו אזרחי האימפריה האוסטרו-הונגרית לשעבר או שהיו חסרי אזרחות והתגוררו באוסטריה, לרבות מי שברחו מאוסטריה לפני האנשלוס (סיפוח אוסטריה לגרמניה) ב-1938. כל אלה זכאים כעת לאזרחות אוסטרית/אירופאית, אם הם יכולים להוכיח את הקשר שלהם למדינה.

החלק הטוב ביותר הוא שאתה לא צריך לעמוד בתנאי קבלה נוספים כמו מבחני שפה או תרבות. אתה רק צריך לספק מידע ו/או מסמכים רשמיים המוכיחים את מגוריו הקבועים של הגורם במשפחה שנולד באוסטריה במהלך השנים שצוינו ולבסס את הקשר המשפחתי שלך.

קבלת אזרחות אוסטרית/אירופאית מגיעה עם יתרונות רבים. תהיה לך הזכות לחיות ולעבוד בכל מקום באיחוד האירופי ללא הגבלות כלשהן. במדינות האיחוד האירופי אתם תיהנו מחינוך ולימודים אקדמיים מסובסדים או אפילו בחינם, פטור מוויזה לארה"ב, ואפשרות נוחה יותר להשקיע בנדל"ן או להקים עסק בתוך האיחוד, עם הטבות מס ומענקים של האיחוד להקמת עסקים.

והנה עוד כמה חדשות טובות: אתה לא צריך לוותר על כל אזרחות אחרת שאתה מחזיק. אתה יכול לשמור את כולם! בנוסף, אם יש לך רקע צבאי, זה לא יעכב את הסיכויים שלך לקבל אזרחות אוסטרית, אלא אם כן אתה משרת כעת על בסיס קבוע.

הצוות שלנו, השולט בגרמנית ותהליכים בירוקרטיים באירופה, כאן כדי לסייע לכם בתהליך ההתאזרחות באוסטריה ובגרמניה. אל תהסס לחקור את האתר שלנו לקבלת מידע נוסף על אזרחויות זרות והזדמנויות השקעה.

אז, האם אתה מוכן לצאת לדרך לקראת קבלת אזרחות אוסטרית/אירופאית? אנחנו כאן כדי לקחת אותך ךאזרחות האירופאית שלך שלב אחרי שלב!

דברו איתנו

אנו תמיד זמינים כדי לענות עבורכם על כל שאלה ולעזור לכם לקבל דרכון אירופאי. השאירו פרטים בטופס ונחזור אליכם בהקדם