תהליך הוצאת דרכון פורטוגלי

איך מתחילים?

קודם כל חשוב שתדעו מאיפה באתם- מהיכן עלו ההורים או הסבים והסבתות ומה היו שמות המשפחה שלהם ושל הוריהם. עם עם הפרטים האלו אנחנו נערוך בדיקה מהירה לאשר את זכאותכם. במידה ואתם זכאים, נתחיל איתכם את תהליך הוצאת הדרכון. אנחנו נדאג להסביר לכם על כל שלב בתהליך, כמה זמן הוא אורך, איזה מסמכים אתם צריכים ונענה לכם על כל שאלה, כדי שהכל יהיה ברור ופשוט.


מה הם שלבי הוצאת הדרכון?

שלב 1

בדיקת זכאות ראשונית

בשלב הראשון צוות המומחים של פספורט גרופ יבדוק עבורכם האם אתם זכאים לקבלת דרכון פורטוגלי. במידה ונמצאתם זכאים, אפשר להתחיל באיסוף המסמכים.

שלב 2

אישור הקהילה היהודית

בשלב זה, יש להגיש לקהילה בפורטוגל מסמכים המעידים על הקשר שלכם ליהדות פורטוגל המגורשת. ללא קבלת אישור מהקהילה היהודית לא ניתן להמשיך בתהליך.

שלב 3

הגשת בקשה לאזרחות

לאחר קבלת האישור מהקהילה היהודית, אפשר להגיש בקשה לקבלת אזרחות פורטוגלית. את הבקשה מגישים דרך עורך דין פורטוגלי לרשויות בפורטוגל.

שלב 4

קבלת דרכון

כאשר הבקשה לאזרחות מאושרת על ידי הרשויות בפורטוגל, תקבלו מסמך רשמי עם מספר הזהות הפורטוגלי שלכם. עם המסמך הזה תוכלו לגשת לשגרירות פורטוגל ולהוציא תעודת זהות ודרכון פורטוגליים.
לחילופין, ניתן לנסוע לפורטוגל ולהוציא שם את התעודות.

בדיקת זכאות ראשונית ללא עלות!

״שמעתי שמגיע לי דרכון אירופאי כי סבתא שלי עלתה ממרוקו, חשבתי שזו בדיחה.
בזכות ההסברים והליווי של פספורט גרופ, הבנתי שאני יכול להוציא דרכון, ועכשיו אני ממתין לדרכון פורטוגלי .״
מני חלפון
רחובות
״לעמית שטיין מפספורט גרופ,
תודה על הטיפול בתהליך הוצאת הדרכון הפורטוגלי. כל הכבוד על השירות, ההסברים המדוייקים והתהליך המהיר שחסך לי מלא זמן וכאבי ראש. ממליץ בחום!״
עידן עמרני
ראשון לציון
״לא האמנתי שכל כך קל להוציא דרכון פורטוגלי. אמנם קצת ניירת אבל פחות ממשכנתא וצוות פספורט גרופ הפך את התהליך למונגש וקליל. היום אני יודעת שלילדים שלי יש המון אפשרויות שלא היו לי.״
ליאור טוויטו
תל אביב

צור קשר

אנו תמיד זמינים כדי לענות עבורכם על כל שאלה ולעזור לכם לקבל דרכון פורטוגלי. השאירו פרטים בטופס ונחזור אליכם בהקדם