בזכות דרכון פורטוגלי אירופה פתוחה לישראלים

בית קפה במרכז ליסבון, אתם נהנים מיין פורט מקומי, מביטים בים ומקשיבים לשפה המתגלגלת. רק לפני יומיים הייתם בישראל, עמוק בשגרת היומיום, וכעת אתם באחת מבירות אירופה הנחשקות, מוכנים למסע של חייכם. אה, כן, ויש לכם גם דרכון פורטוגלי בכיס. נשמע כמו חלום רחוק? ובכן, בזכות התיקון לחוק האזרחות הפורטוגלי – יש סיכוי טוב מאוד שתוכלו להגשים את הפנטזיה!


בזכות התיקון לחוק האזרחות הפורטוגלי – יש סיכוי טוב מאוד שתוכלו להגשים את הפנטזיה!

על פי נתונים דמוגרפיים עדכניים, מעל שלושה מליון ישראלים זכאים לאזרחות פורטוגלית. בפרוצדורה פשוטה וקלה, תוך עמידה בתנאים שהציב התיקון החדש, גם אתם תוכלו להצטרף למרוץ לדרכון שסחף אחריו כל כך הרבה ישראלים בשנים האחרונות.עד לא מזמן, דרכון אירופאי היה נחלתם של יוצאי עדות אשכנז בלבד, ממדינות כמו פולין, רומניה, הונגריה ועוד. אם סבא וסבתא שלכם לא היגרו מאחת המדינות האלה, סביר להניח שהדרכון שלכם היה כחול וישראלי עד מאוד. 

ההחלטה של ממשלת פורטוגל הייתה פשוטה: כל יהודי שיוכל להוכיח כי הוא צאצא למגורשי ספרד וכי משפחתו גורשה במהלך גירוש ספרד למדינות כמו סוריה, טורקיה, איטליה, הולנד, מרוקו, אלג'יר, תוניס, לוב, מצרים ועוד – יהיה זכאי באופן מיידי לדרכון פורטוגלי. בבסיסו של החוק עומדת העובדה ההיסטורית, לפיה משפחות רבות שומצאן מספרד, גורשו ממנה אל פורטוגל השכנה ומשם – לארצות אפריקאיות ואירופאיות נוספות. 

למה אתם צריכים דרכון פורטוגלי?

מאז ומתמיד, דרכון אירופאי או אמריקאי נחשב בעיני ישראלים רבים ל"תעודת ביטוח". זהו כלי נחשק המאפשר למשפחות רבות לדאוג לעתידם הכלכלי, הבטחוני, האקדמי, התעסוקתי ועוד. לא מעט צעירים ומשפחות המעוניינים ללמוד בחו"ל, לפתוח עסק או סתם ליהנות מאיכות חיים נטולת מלחמות, מייחלים לתעודת הביטוח הזו, שתעניק להם ביטחון ויציבות במקרה בו ירצו לפרוש כנפיים ולגור במדינה אירופאית. הדרכון מקנה למחזיק בו את הזכות לרכוש לימודים אקדמיים בחינם או במחירים מסובסדים באוניברסיטאות מובילות ברחבי אירופה, כמו גם לשלב עבודה באופן חוקי בתקופת הלימודים.העולם נעשה גלובלי, האיחוד האירופי פורש את חסותו על מדינות רבות המציעות הזדמנויות פז בתחומים מגוונים. כל שנותר לכם הוא לבדוק האם אתם זכאים לכל הטוב הזה. 

רוצים לדעת אם גם אתם זכאים לדרכון אירופאי?
אל תפספס את ההזדמנות שלך לבדיקת זכאות חינם!

גלילה לראש העמוד

אתה נמצא במרחק של קליק אחד מבדיקת הזכאות שתעזור לך לממש את הכרטיס שלך לאירופה ולקבל אזרחות אירופאית.

מלא את הפרטים למטה להמשך הבדיקה

דילוג לתוכן