דואגים לילדים? השקיעו בדרכון פורטוגלי!

מרגע בו אנחנו הופכים להיות הורים, אנחנו רוצים דבר אחד עבור ילדינו: שיהיה להם טוב. אז אנחנו פותחים חשבון חסכון ברגע שהם מגיחים לאוויר העולם, עושים הכל כדי להעניק להם השכלה טובה ועוטפים אותם באהבה, כדי שבבוא היום הם יוכלו לעמוד על זוג רגליים עצמאיות ולדאוג לעצמם. הדאגה הזו לא נגמרת כשהם גדלים. וככל שאנחנו מתבגרים ונושקים לעשורים מתקדמים בחיינו, אנחנו יכולים להרשות לעצמנו לממש את הדאגה הזו יותר בקלות. אם אתם מחפשים דרכים לדאוג לרווחת משפחתכם ובמקרה גם מחזיקים בזכאות לדרכון פורטוגלי – ייתכן וכרגע "סידרתם" את העתיד של המשפחה שלכם, בקלות!

מה מקנה הדרכון הפורטוגלי לילדינו?

 עם דרכון פורטוגלי, ילדכם יהיו זכאים לשורה של 'הטבות' השמורות רק לאזרחי מדינות האיחוד האירופאי:

מגורים ועבודה – ילדיכם ייהנו מהזכות לגור ולעבוד ברחבי אירופה, תוך כדי קבלת זכויות סוציאליות מלאות, וללא צורך באישור שהייה או עבודה.

לימודים גבוהים – השכלה גבוהה היא מקפצה לעתיד ולימודים באוניברסיטה אירופאית יכולים לפתוח לילדכם דלתות רבות. אם ילדכם מחזיק בדרכון פורטוגלי, הוא יהיה זכאי ללמוד באוניברסיטאות ציבוריות רבות ברחבי אירופה ואף ייהנה משכר לימוד מסובסד והטבות נוספות.

כניסה למדינות נוספות (כולל ארה"ב) – בעלי דרכון ישראלי לא רשאים להיכנס למדינות רבות, אלא אם הם מנפיקים אשרה ייעודית (וזמנית). הדרכון הפורטוגלי מקנה למשפחתכם את זכות הכניסה ליותר מ-170 מדינות, כולל ארצות הברית, ללא אשרה.

דרכון פורטוגלי – נכס לכל דבר

כפי שוודאי הבנתם מהרשימה הנוצצת שלעיל, דרכון פורטוגלי הוא נכס שערכו לא יסולא בפז. בדומה לרכישת דירה עבור ילדכם , כשאתם ממששים את זכותכם החוקית להנפקת הדרכון, אתם מעניקים לילדכם רשת ביטחון לכל החיים. עם דרכון פורטוגלי, אתם מציעים לילדכם מפתח להצלחה כלכלית, יציבות וביטחון.. האפשרות לקבל סבסוד משמעותי בלימודים האקדמיים בחו"ל, לנוע בחופשיות ברחבי מדינות האיחוד ולהתפרנס בהן באופן חוקי, הופכת את הדרכון לשער הכניסה של משפחתכם אל עבר רווחה כלכלית ואישית – זכות שאתם בהחלט לא רוצים לוותר עליה.

כיצד נדע האם אנחנו זכאים?

שאלת השאלות: האם אתם זכאים לכל הטוב הזה? אם אתם מצאצאי מגורשי ספרד או פורטוגל – אתם זכאים לדרכון ללא ספק. כיוון שהרוב המוחלט של יוצאי מרוקו, טוניס, אלג'יר, מצרים, לוב, בולגריה, טורקיה, סוריה, לבנון ואפילו דרום אמריקה, זכאים באופן מובהק לדרכון, ייתכן מאוד שגם אתם נמצאים ברשימה. לבדיקת זכאות >>

בשורה התחתונה, איך מנפיקים דרכון פורטוגלי?

כדי לקבל דרכון פורטוגלי, תדרשו לעבור תהליך הכולל מספר שלבים, במהלכם יהיה עליכם להציג מסמכים שונים ומגוונים, חלקם בפורטוגזית. על מנת שתוכלו להבטיח התנהלות מסודרת, חוקית ומהירה – אל תתפשרו על שותפים לדרך. בחרו באלו הבקיאים ברזי ההליך, שיסייעו לכם לאחוז בדרכון המיוחל במהירות וביעילות.

לא מתפשרים על עתיד הילדים

ככל שזה נוגע לעתיד ילדיכם – אל תתפשרו. צוות הבוטיק של "פספורט גרופ" כאן כדי לסייע לכם בהליך כולו, עם יחס אישי וחם, מקצועיות ללא פשרות, ליווי עו"ד מומחה לאורך כל התהליך וחשוב לא פחות – קיצור תהליכי בקשת האישור ומחיר אטרקטיבי במיוחד.

עתיד המשפחה שלכם מעולם לא נראה ורוד כל כך!

השאירו את פרטיכם ממש כאן ואנחנו נדאג לשאר!

גלילה לראש העמוד

אתה נמצא במרחק של קליק אחד מבדיקת הזכאות שתעזור לך לממש את הכרטיס שלך לאירופה ולקבל אזרחות אירופאית.

מלא את הפרטים למטה להמשך הבדיקה

דילוג לתוכן