מה נותן לנו דרכון פורטוגלי?

צירפנו 9 יתרונות של דרכון פורטוגלי אבל אנחנו בטוחים שתוכלו למצוא עוד.

  1. אפשרות לגור ולעבוד באירופה. לנוע בחופשיות בתוך אירופה ואף להיכנס למדינות שדרכון ישראלי לא מאפשר.
  2. לימודים אקדמאים: תוכלו לממש את הזכות ללימודים במוסדות להשכלה גבוהה במדינות האיחוד כמעט ללא עלות.
  3. לעשות עסקים באירופה ולרכוש נדל"ן באירופה בצורה קלה יותר ולעיתים אף לקבל הטבות מס ומימון בתנאים עדיפים.
  4. כניסה לארה"ב ללא צורך בויזה. אפשר לקבל ויזת תייר לארצות הברית מבלי לעבור בשגרירות, בנוסף תוכלו גם להשתתף במסלולים המקלים על הוצאת ויזת עבודה ושהייה בארצות הברית.
  5. ביטוח רפואי. כאזרח של האיחוד האירופי בזכות דרכון פורטוגלי, יש לך אפשרות להוציא את כרטיס הביטוח האירופאי (EHIC). במקרה של מחלה בעת שהיה באחת מארצות האיחוד, תהיה לך את הזכות ל קבל טיפול רפואי דחוף במידה ואתה לא יכול להמתין לחזרה לישראל.
  6. יעד נוח לצאת אליו לפנסיה. עבור חלקנו החיים בישראל יקרים ולרבים אין פנסיה מספקת. פורטוגל או מדינה אחרת באירופה יכולה להיות יעד נוח לגיל הפנסיה עקב עלות מחיה זולה, דיור זול ומזג אויר נעים.
  1. לטייל ולעבוד באוסטרליה בקלות – צעירים רבים רוצים לטייל ולעבוד באוסטרליה. לישראלים יש רק 500 ויזות בשנה לעבודה. אם יש לך דרכון אירופאי הסיכוי שלך לטייל ולעבוד באוסטרליה גדל משמעותית היות ואוסטרליה נותנת עדיפות לאירופאים.
  2. אין צורך לוותר על האזרחות הישראלית שלך. הזכאים לקבלת אזרחות זרה בכל אחת מהמדינות הבאות: ספרד, פורטוגל ורומניה, אינם צריכים לוותר על אזרחותכם הישראלית.
  3. שקט נפשי מהאפשרות לדעת כי יש לכם ולצאצאים שלכם אזרחות נוספת במקום חזק כמו פורטוגל וכלל מדינות האיחוד האירופי.

למה אתם צריכים דרכון פורטוגלי?

מאז ומתמיד, דרכון אירופאי או אמריקאי נחשב בעיני ישראלים רבים ל"תעודת ביטוח". זהו כלי נחשק המאפשר למשפחות רבות לדאוג לעתידם הכלכלי, הבטחוני, האקדמי, התעסוקתי ועוד. לא מעט צעירים ומשפחות המעוניינים ללמוד בחו"ל, לפתוח עסק או סתם ליהנות מאיכות חיים נטולת מלחמות, מייחלים לתעודת הביטוח הזו, שתעניק להם ביטחון ויציבות במקרה בו ירצו לפרוש כנפיים ולגור במדינה אירופאית. הדרכון מקנה למחזיק בו את הזכות לרכוש לימודים אקדמיים בחינם או במחירים מסובסדים באוניברסיטאות מובילות ברחבי אירופה, כמו גם לשלב עבודה באופן חוקי בתקופת הלימודים.העולם נעשה גלובלי, האיחוד האירופי פורש את חסותו על מדינות רבות המציעות הזדמנויות פז בתחומים מגוונים. כל שנותר לכם הוא לבדוק האם אתם זכאים לכל הטוב הזה. 

רוצים לדעת אם גם אתם זכאים לדרכון אירופאי?
אל תפספס את ההזדמנות שלך לבדיקת זכאות חינם!

גלילה לראש העמוד

אתה נמצא במרחק של קליק אחד מבדיקת הזכאות שתעזור לך לממש את הכרטיס שלך לאירופה ולקבל אזרחות אירופאית.

מלא את הפרטים למטה להמשך הבדיקה

דילוג לתוכן